VOLUME VRACAJÚ ČAS

VOLUME VRACAJÚ ČAS
PRISAHÁM

Slovenská hard-rocková formácia VOLUME z Trenčína vydala svoj ďalší videoklip k piesni s názvom PRISAHÁM z ich posledného albumu PRAVÁ TVÁR. Nový videoklip uzrel svetlo sveta v druhej polovici septembra tohto roku. 
Pre VOLUME je tento videoklip podľa ich slov veľkým krokom vpred, pretože VOLUME pri prípravách ale aj pri samotnom nahrávaní spolupracovali s divadelnými hercami Luciou Nagyovou a Michalom Pavlovom. Kameru, strih a finálnu produkciu si opäť vzal na plecia Roman Gabaš z Videostudia JARKA, s ktorým VOLUME spolupracovali už pri videoklipe k singlu PRAVÁ TVÁR.  Tentokrát sa videoklipu dočkala pomalšia a smutnejšia pieseň, ako tomu býva pri kapele zvykom. „Už dlhšiu dobu sme sa s chalanmi bavili o tom, že by bolo fajn nahrať videoklip, ktorý sa bude vymykať našim zvykom a postupom. Preto sme sa rozhodli pre pieseň PRISAHÁM, a rozhodli sme sa k tejto piesni napísať naozaj ťažký príbeh.“ povedal frontman kapely VOLUME Majo Krátky. 
Príbeh sa skladá z viac častí a zachytáva zamilovaný pár v dobrom aj v zlom.
Pointou príbehu je autonehoda , ktorá sa stala z nepozornosti a preto herečka Lucia stratila celú svoju rodinu. „Do príbehu sme chceli zahrnúť situáciu, ktorá sa bežne stáva a môže sa stať každému z nás!! Telefón za volant proste nepatrí.“   

Svoje aktuálne CD PRAVÁ TVÁR kapela VOLUME aktívne prezentuje po celom Slovensku a Českej republike vrámci svojho PRAVÁ TVÁR TOUR 2018, ktoré prebieha od 3.3.2018 a kapela ho ukončí až 22.12.2018 v domácom klube Lúč, kde celý výťažok pôjde na Trenčiansku Neurológiu.
„Myslím si, že v tejto presýtenej dobe by sme si mali pomáhať čo najviac. Spolu s VOLUME veľmi radi podporujeme tých, ktorí to naozaj potrebujú. Preto sme sa tentokrát zamerali na neurológiu. 
 

Autor: Alan zveřejněno: 10.10.2018 přečteno: 76×