VOLUME

VOLUME
Život

Život vie byť nefér a rozdať aj nečakané rany, nový singel skupiny Volume je tu!
Popasovať sa s rôznymi životnými situáciami sa rockerom z Volume darí najmä vďaka písaniu nových piesní. Tvrdia, že každá situácia má v sebe inú emóciu a tomu prispôsobujú aj svoju tvorbu. Najnovší singel s názvom Život je zároveň aj rozlúčkou s blízkym človekom.
Život však nemá byť pochmúrnou a depresívnou skladbou. Dá sa povedať, že je práve oslavou a vďakou za všetky prežité chvíle. „Tak, ako sme napísali pieseň pri narodení našich synov, zatiaľ ich v kapele máme dvoch, tak isto sa pasujeme aj s negatívnymi emóciami. Dáme ich na papier a následne pretavíme do hudby. Je to najúčinnejšia forma psychickej očisty,“ uvádza líder skupiny Volume Majo Krátky. Život dostal aj obrazovú podobu, klip vyšiel v druhej polovici apríla. 

Nový singel Život od kapely Volume
Pieseň je tiež špeciálnym úvodom do roku 2024, v ktorom si skupina Volume pripomenie desiate výročie svojej existencie. Ani tento rok nebude chýbať pravidelné charitatívne podujatie s titulom Hudba má spájať, ktoré kapela organizuje s cieľom pomáhať iným. Kto okrem Volume na ňom vystúpi a podporí jedinečnú myšlienku, si chalani zatiaľ nechávajú pre seba.
https://www.facebook.com/volumeslovakia
https://volumeband.sk

Autor: Alan zveřejněno: 30.4.2024 přečteno: 18×