Večírek Radia BEAT

Večírek Radia BEAT
Amfiteátr Loket

Maggie Reilly • Phil Bates Band perf. The Music of ELO • Precedens

Amfiteátr Loket
24. května 2024
17:00 hodin
Maggie Reilly
Skotská zpěvačka a autorka světové pecky Everytime We Touch se proslavila také jako hlas na albech Mikea Oldfielda. Hity Moonlight Shadow, To France a mnoho dalších...Phil Bates Band perf. The Music of ELO 
Jednou s největších kapel 70 let bezesporu byli Electric Light Orchestra. Oslovili posluchače různých žánrů, od diska přes pop až po rock a rock n roll. S tím nejlepším co kdy ELO za svou více jak 50 letou karieru udělali do amfiteatru v Lokti zavítá Phil Bates, se svou skupinou (poslední hrající člen legendy ELO)

Precedens 
Skupina Precedens opět koncertuje v plné síle. Na koncertech je možné slyšet legendární písně (Soumrak bohů, Doba ledová, Berlínská zeď...), ale i zcela nové písně Martina Němce z chystaného alba. Precedens hraje v obsazení: Zpěv - Daniela Langrová, klávesy - Martin Němec a Pavel Nedoma, kytara - Karel Vošta, basa - Zdeněk Imramovský, bicí - Tomáš Kašpar. Současný Precedens, ač legenda, která v loňském roce slavila 40 let své existence, přichází s velkou energií, nasazením, s vynikající osobitou zpěvačkou a partou naprosto špičkových muzikantů.

ČASOVÝ PLÁN (rámcový)
16:00 ... otevření amfiteátru
17:00 - 18:15 ... Precedens (CZ) (https://www.precedens.cz)
19:00 - 20:15 ... Maggie Reilly - The Voice Of The Mike Oldfield Band (UK) (https://www.maggie-reilly.net)
21:00 - 22:30 ... Phil Bates Band perf. The Music Of Electric Light Orchestra (UK) (https://phil-bates.com)
https://www.vlny-musicag.cz

Autor: Alan zveřejněno: 2.5.2024 přečteno: 18×