Tři setry

Tři setry
Vinyl Tour Live

Tři setry - Vinyl Tour Live 2022–1992 CD/LP (vydáno 2022)
3LP Vinyl Tour Live 2022–1992 vychází v limitované číslované edici o tisíci devadesáti devíti kusech. Takže LP desku kupte včas, ať se pak nemusíte drbat na hlavě, že jste promeškali, a chcete tuto 3LP vinyl desku mít. Protože se můžete dostat do spárů překupníků, a album se bude prodávat za 5 000 – 10 000. Fuck překupníci
Album z roku 2022 (2CD)
Když jsme na sklonku roku 1992 připravovali materiál pro třetí řadové album, jež vyšlo na jaře 1993 pod názvem Švédská trojka, vyjeli jsme na část podzimní šňůry se zvukařem Mirdou Mirovským a nahráli památné koncerty v Teplicích, Karlových Varech a Klostrdlé (Klášterec nad Ohří). Téměř polovina písní se pak na jmenovaném albu objevila právě v živých verzích z těchto nahrávek, včetně několika nesmrtelných hlášek. Tenhle počin nás motivoval v roce 2020 vytvořit koncertní program pouze z písní prvních tří studiových alb a objet s ním české a moravské kluby a kulturáky. I stalo se, a jsme tomu rádi, na pódiích na nás zavanul syrový hvězdný prach zašlých časů! Z raných devadesátek se v celém rozsahu dochoval jediný záznam koncertu v Klostrdlé. Výběr nezapomenutelných momentů z této vydařené trachtace naleznete v podobě bonusu na závěr tohoto alba. Vychutnejte si undergroundovou atmosféru záznamu z Klostrdlé, a chcete-li, porovnejte s nahrávkami, které vznikly o třicet let později. K poslechu se hodí pivo!
Album je vhodný pro jakoukoliv generaci posluchačů Tří sester. Pro mladší generaci je deska formou retro, a aby si alespoň vyslechli jak tomu vše bylo. No a pro nás starší, určitý vjem formou vzpomínky, ano byli jsme mladí, a ejhle, stále jsme zde, a stále SESTRY posloucháme.

CD 1
Ztráta imunity (AIDS) 
Věci divnej spád maj
Ta naše rytmika 
Aparát
Pijánovka
Divný stavy
Polyš
Nuselský Horky
Bába
Plesový ráno
Maminka
Boule
Večírek
Lidojedi
Bílej jezdec – pozor jez!
Sovy v mazutu
Francouzská
Kino Zdar
Když jí bylo 18
Janova láska
Bylo mi blbě

CD 2
Česká hospoda
Kovárna III.
Sny o lahvích sody
Budapešť
Metalice
Nechci do ústavu
Život je takovej
Kovárna
Dodo a Dude
Don´t drink & drive
Metalice II
10 černejch piv
Zelená/ (bonus Klostrdlá 1992, Boomer´s Brutal Cut): Ztráta imunity 
Turecká lidová
Plesový ráno
Prostonárodní
Zelená
Texty o auťácích
Metalice
Balada
Sovy v mazutu a capella
Představovačka

https://www.trisestry.cz

Autor: Alan zveřejněno: 22.6.2022 přečteno: 39×