Totální Nasazení Klatovy

Totální Nasazení Klatovy
TOTÁLNÍ NASAZENÍ VE STARONOVÉ SESTAVĚ A S DVĚMA VINYLY

Punk-rocková legenda ze Slaného, skupina TOTÁLNÍ NASAZENÍ, patřící mezi nejúspěšnější kapely svého žánru, hraje už víc jak čtvrtstoletí.

Kapela, která vznikla v roce 1990 z party spolužáků slánského gymnázia, si za dvacet sedm let své existence, během nichž vydala na CD, LP i MC osmnáct studiových, živých i výběrových alb včetně dvou live DVD a odehrála víc jak tisíc pět set koncertů v klubech i na festivalech nejen po celé České republice, vybudovala svým skromným přístupem velmi početnou fanouškovskou základnu, ve které nachází silnou oporu. Skupina patří mezi velmi žádané, když každoročně odehraje na 80 koncertů a na nedostatek hraní i publika si tak rozhodně nemůže stěžovat. 

TOTÁLNÍ NASAZENÍ pro nastávající koncertní klubovou sezónu posílilo svojí tradiční sestavu Sváťa – baskytara, zpěv, Karloss – kytara, zpěv a Franky – bicí, když se do kapely po čtyřech letech vrací bývalý člen P.P.Cvok – kytara, zpěv. „Jsem moc rád, že po jednom hodně vydařeném koncertě v pražském Vagonu, kde jsem vystoupil jako host, dostali kluci, ale vlastně i fanoušci, tenhle nápad a dali mi možnost si zase zahrát a zazpívat songy Totálního nasazení. Cítím se odpočatý a moc se na podzimní tour těším. Však dvě kytary v Totáčích, to bude zase velká  jízda, věřte mi,“ říká k podzimním koncertům staronový člen P.P.Cvok alias Pavel Pešata. „Na plánovaném turné po Čechách, Moravě, Slezsku i Slovensku, které čítá téměř dvacítku zastávek, nás doprovodí naši kamarádi z kapely Vision Days a na vybraných akcích ještě spříznění slánští Deratizéři. Máme připravený nový koncertní program se spoustou písniček, které jsme léta nehráli, a také s sebou vezeme naše dva vinyly,“ dodává baskytarista a zpěvák Sváťa Šváb. 

Už v červnu vydal na vinylu label PROF SNY VINYL výběrové album „Best of Totální nasazení“ s největšími hitovkami uplynulého čtvrtstoletí existence kapely, v září pak vyšlo v reedici u stejné firmy dnes již kultovní prvotní album „Stínohry“ z roku 1996, také premiérově na vinylu. Kapela rovněž začala pracovat na novém albu, jehož ochutnávku plánuje zveřejnit ještě před začátkem turné. 
 

Autor: Alan zveřejněno: 1.12.2017 přečteno: 26×