Too Many Zooz

Too Many Zooz
Buskeři Too Many Zooz zboří Roxy

Newyorští buskeři Too Many Zooz zboří Roxy
7. 3. 18 Roxy, Praha
Úspěch newyorských Too Many Zooz je skvělým důkazem toho, jakou sílu mají sociální sítě. Před třemi lety se tato trojice ze dne na den proslavila díky videu, které v metru natočil náhodný kolemjdoucí a které okamžitě obletělo internet. Too Many Zooz vystoupí v České republice poprvé 7. března 2018 v klubu Roxy. Vstupenky za 495 Kč budou v prodeji od pátku 8. prosince na fource.cz, GoOut.cz a v síti Ticketpro.
Členové kapely Too Many Zooz se setkali na Manhattan School of Music. Hrát v ulicích a v metru společně začali kvůli přivýdělku. Leo Pellegrino (barytonsaxofon), Matt Doe (trubka) a David Parks (bicí) si vedli tak dobře, že netrvalo dlouho a na jejich buskerské show chodili lidé do metra cíleně jako na koncert. Video jedné z těchto performance zveřejnil na sociální síti Reddit a později na YouTube jeden z posluchačů a okamžitě si jí všimly tisíce lidí. 
V roce 2015 vyjela kapela na turné po malých klubech v USA. Dalším obrovským úspěchem byla spolupráce s Beyoncé na jejím posledním albu Lemonade a doprovázení ji na vystoupení při předávání CMA Awards 2016.
Na svém kontě mají Too Many Zooz čtyři EP a jedno studiové album Subway Gawds z loňska. Posluchače na první pohled zaujme neuvěřitelný smysl pro rytmiku a chytlavé melodie. Kapela se vrací ke kořenům staré hudby, které chytře kombinuje s moderními prvky. Tento druh hudby sami členové označují  jako „brass house“. Najdeme zde prvky jazzu, rocku, africké hudby, ale i inspiraci elektroswingem či EDM, to vše tvořeno bez použití jakékoli elektroniky či efektů.

---------------------------------------------------------------------------------

Buskers Too Many Zooz are coming to Prague
7. 3. 18 Roxy, Prague
Too Many Zooz’s success is a great example of the strenght of social media. Three years ago, the band have become famous overnight thanks to a video posted on social media by a random fan. Too Many Zooz will be playing in Czech for the first time on March 7th 2018 in Roxy, Prague. Tickets for 495 czk are on sale on December 8th via fource.cz, GoOut.cz and Ticketpro.
Too Many Zooz band members met at the Manhattan School of Music. They started playing in the streets and in the subway to make some money. But Leo Pellegrino (bariton saxophone), Matt Doe (trumpet) and David Parks (drums) were doing so well that people started going to the subway just to see them play. When someone posted a video of one of their performances on Reddit and on YouTube back in 2014, it went viral immediately.
In 2015, the band was booked on a tour at theatres and small clubs across the United States. Another huge thing for them was collaborating with Beyonce on her latest album Lemonade and playing backup for her at her performance of Daddy Lessons on CMA Awards in 2016.
Too Many Zooz have released four EPs and one album Subway Gawds in 2016. The band goes back to the musical roots and combines old style music with the latest music trends. This kind of music is reffered to as „brass house“. You can find jazz, rock, african music but also inspiration of electroswing or EDM, strictly made withnout the use of any electronic effects. Come enjoy the party with Too Many Zooz to Roxy.


 

Autor: Alan zveřejněno: 10.12.2017 přečteno: 15×