Sleave

Sleave
Richmond Virginie

Sleave je dynamická čtyřka, jejíž zvuk spojuje prvky alternativního rocku, punku a amerického hardcore. Zároveň připomíná americký grunge a emo styl 90. let.
Vznikli v Richmondu,  v roce 2016. Sleave začal poté, co se Julien Robert a Charlie Bowen sešli na párty, kde zjistili že mají společný zájmem o melodický punk a alternativní hudbu. Během krátké doby se povídání proměnilo v kompletní projekt. 
V období dvou let kapela rostla, vydala debutové dva singli („Gold EP 2016“ a „Better Now / Empty Talk 7“ 2017). Odehrály nespočet koncertů v Richmondu a okolí. V roce 2018 se skupina rozhodla že je čas natočit dlouhohrající albu, což také udělala. Zatím exituje jen stopový záznam.
Dlouhohrající album „Don’t Expect Anything“ bude vydáno v rámci Engineer Records na podzim 2019.Kapela pracovala neúnavně s pomocí Pedro Aida z Audio Verite Studios a Andrease Magnussona, s nimiž oba spolupracovali na předchozích verzích. Během této doby, se přidal Daniel Salinas jako kytarista, Seth Tony nahradil Sama Mclellanda na basu a aktuální Sleave je komplet.
Konečně, v červnu 2019, Sleave oznámila své partnerství s britským labelem Engineer Records.
Rozhovor se skupinou přineseme na podzim po vydání alba.
https://www.facebook.com/sleaverva

Autor: Alan zveřejněno: 23.7.2019 přečteno: 19×