Rob Tognoni

Rob Tognoni
nejen rock

Roba Tognoniho jsme mohli spatřit i v Česku. Rob Tognoni hraje osobitý blues rock, kde můžeme markantně nalézt jeho oblíbené kapely a muzikanty. Rob pochází z Austrálie, takže ano AC/DC. Dále pak ZZ Top ale i B.B. K inga. To vše, tak nějak po svém, prostně perfektní. Jeho poslední album vydané v roce 2019 Catfish Cake, je důkazem. Na albu není skladba která by vyplňovala jen čas, prostě komplet jde o bomba album. Takže, když kapely hrají koncerty odehrají samozřejmě část nového alba, a doplní starými zaručenými songy. Tak Rob může v klidu album odehrát celé, aniž by se vracel k zaručeným hitům. Ve svém žánru, a jeho podání, udělal album, které by se nechalo brát jako jedna velká hitovka. 
Toto mě dostalo, i když tedy pravda, blues rock je jednou mou další láskou. Ale to už víte. Album lze pořídit i digitálně, na jeho stránkách. Také jsem tak učinil.
Poslechněte, a pokud máte rádi tento subžánr, určitě budete špicovat uši a valit oči. Nádhera. Jinak Rob se v brzké době opět objeví v Evropě, a doufám že i v Česku.
http://www.robtog.com 


 

Autor: Alan zveřejněno: 9.10.2019 přečteno: