Našrot

Našrot
Live in Prague

Našrot - Live in Prague 1991 LP (Papagájův hlasatel)
V rámci série živáků právě u PHR Records vychází koncertní nahrávka havlíčkobrodských NAŠROT. Album Live in Prague je vinylovou verzí kazety vydané původně v roce 1991 na Fuck records, vlastním labelu kapely.
více o LP se dozvíte na stránkách Papagájův hlasatel, nebo u kapely Našrot.
Kapela Našrot v letech 1988 až skoro do současnosti tvořila s Kritickou situací a dalšími pár kapelami, pilíř Českého (v dřívějších dobách Československo) hard core. Live album můžeme hlavně brát jako vzpomínku pro pamětníky dříve narozených. Po vydání kazety v roce 1991, se stejným názvem, vydavatelství Monitor umožnili skupině Naěrot studiově nahrát album, takže vesměs tento živák, vyšel i ve zvukově čisté formě. Ale o Monitoru se nebavíme. 
Jde o původní nahrávku, která je v celku v dobrém zvukovém stavu, takže nejde o huhlání nějakého koncertu, ale o odraz dřívější doby. Nebudu psát že zvuk odpovídá době. To by nebyla pravda, live živák je v celku dobré kvalitě záznamu, takže ano, Našrot ve formě živé tvorby, po 30 letém odstupu, je obstojně dobré. Náklad není velký, takže kdo zaváhá nemá, a bude odkázán na překupníky, kteří už teď cenu šroubují nahoru. Stačí otevřít internet, a podívat se na ceny. Nemam rád překupníky.

1. Underground už není co bejval
2. Policejní stát
3. Produkty ideologie
4. Modlitba pro pana Vepře
5. Pochod falešnejch rebelů
6. "It's Fucking World"
7. Blues růžovýho pokoje
8. Malá je naděje
9. Spravedlnost
10. Anarchy in the C.S.
11. Plastická trhavina
12. Hodnej kluk
13. Nemám už naději
14. Hnijící královna
15. Sexy story

https://phr.cz
http://www.nasrot.cz

Autor: Alan zveřejněno: 5.9.2022 přečteno: 25×