Lord 30 let.

Lord 30 let.
Klatovy

29.8.2018 na náměstí Míru v Klatovech proběhlo vystoupení skupiny Lord k jejich 30 letému výročí. Ano je tomu tak 1988 – 2018, dá dohromady krásných 30 let. Klatovy opět nezklamali, náměstí bylo plné příznivců této velmi dobré rockové kapely. Skupina si pro fanoušky připravila dvě novinky, a to velmi dobře vyvedené triko, a album – Lord rock music 30 let. Očekával jsem pár lidí že nakoupit přijde, ale takový dav opravdu ne. Alb v pošetce se prodalo opravdu hodně. A co více od kapely očekávat? Tak jako vždy šlo o charitu. Finance budou věnovány na plošinu pro Radka Sedláčka, bigbíťáka, rockera a velkého petriota Klatov. Samozřejmě, částka na celou plošinu nedosahuje, další finance obdrží od člověka s velkým srdce. Bylo mi řečeno ať Petra nejmenuji, tak tedy nebudu. 
Jako host před vystoupením skupiny Lord vystoupila 15 letá Kika a po ní dlouholetí přátelé, skupina Ukradený vjecy, kteří se věnují taktéž charitě. I oni přilákali na náměstí dav lidí. Celé vystoupení obou kapel se neslo v rockovém duchu, prostě báječná nálada tak jak staré rockové páky umí udělat. Klid, dobrá zábava – prostě rock jak má být.
Foto z celé akce je přiloženo k prohlédnutí stačí prokliknout odkaz, a klidně se můžete podívat i na záznam který pořídila Tv FilmPro.
Pořadem provázel Alan Rohan.
Foto pořídil Martin Kohel

 

FOTO ZDE CLICK

Autor: Alan zveřejněno: 9.9.2018 přečteno: 23×