KAPELY THE MINORITY A NEVHODNÉ LOUTKY

KAPELY THE MINORITY A NEVHODNÉ LOUTKY
VYRÁŽÍ NA SPOLEČNÉ TURNÉ

Slovenská kapela The Minority a česká formace Nevhodné loutky spojili své síly a vyráží na společné klubové turné s názvem Till The End Of The Line, kterého první část proběhne již na podzim šesti koncerty v České republice. Všechno to odstartuje koncert 3. října v klubu MC Fabrika v Českých Budějovicích a zatím poslední koncert z podzimní části turné bude 5. prosince v klubu Stará Tiskárna v Pelhřimově.
The Minority je slovenská kapela pocházející z Bratislavy, která se žánrově orientuje na kalifornský rock a punk-rock. V průběhu roku 2019 vydali své debutové album s názvem Till The End Of The Line, a kterého skladby můžete znát také z rádia Beat nebo rádia Fajn Rock Music. Kapele se podařilo dostat svou hudbu i do jiných zahraničních rádií například v Dánsku, Německu, Švýcarsku, Belgii, nebo v Jihoafrické republice. Stejný název alba "Till The End Of The Line" s názvem turné taky naznačuje, že v rámci něj bude kapela prezentovat především skladby z tyhle desky. 
Nevhodné loutky je česká punk-rock’n’roll-ová formace, která v září slaví již pět let existence, a která je již bezesporu ostřílená a dostatečně známa v rámci české punk-rockové scény. V průběhu září kapela také vydává své debutové album s názvem Symbol míru, skladby z něj budou tvořit hlavní část repertoáru na koncertech v rámci turné.   
Spojení kalifornského punk-rocku v podání The Minority a klasického punk-rock’n’rollu v podání kapely Nevhodné loutky slibuje opravdu velmi zajímavé koncerty, které by si neměl nechat ujít žádný skutečný rockový a punk-rockový fanda. Všechny informace ohledně turné a koncertů jsou zveřejněny na webových stránkách a facebookových profilech obou kapel.

Autor: Alan zveřejněno: 9.9.2020 přečteno: 43×