JOHNA

JOHNA
“Postkarten”

JOHNA – “Postkarten” CD/LP 2022
Z výsledku jsem nekonečně šťastná! Všichni skvělí muzikanti co jsem měla pozvané, z tohoto alba udělali něco velmi speciálního. Děkuji za vaše nápady a podporu pro mé první německy zpívané album.
Děkuji Charlotte Jeah, Brat Git, Jesse Gray Siebenberg, Jon Ossman, Kolja Pfeiffer, Mario Calire, Sihna Maagé & Timo Brauwers. A především DĚKUJI vám všem, kteří právě držíte toto CD v rukou. Bez vás úžasných lidí by nic z toho nebylo možné. DĚKUJI!
Album “Postkarten” vyšlo na začátku letošního roku 2022 na LP i CD. Johna doposud zpívala anglicky (což není na škodu), ale zjistila, tak jako spoustu dalších umělců po světě, pokud chceš dosahnout vysoké mety, musíš nejprve získat vlastní domovské fanoušky. Takže němčina je na místě, není nikde napsáno že se k angličtině nemůže vrátit. Ale může, a v zahraničí, nebo pro zahraničí má v repertoaeru, spoustu anglických textů.
Johna je tedy písničkářka, která se pohybuje v mezích šansonu, melancholii, ale i forma zrcadlového textu – což je výčitka sama sobě za ..... Rozuměj, obviňuje sama sebe tak aby poukázala na okolí. Velmi zajímavé album, kde můžete spadnout až do trudomyslnosti.

Postkarten
Finn oder Victor
Geschichte
Filter
Flutwelle
Oh Lonely
Flaschenpost
Windstille
Worte
Winterschlaf
Sommertag

https://johna-music.de

https://www.youtube.com/channel/UCxeiLmDn-NKl1gVQ9CHbkLg

 

 

Autor: Alan zveřejněno: 13.5.2022 přečteno: