INFLAGRANTI

INFLAGRANTI
Dámské elektrické smyčcové trio

vyrazí se svojí kapelou v prosinci na turné s názvem
MERRY XMAS AND HAPPY NEW YEAR TOUR
host Josef Vojtek

Letos ladí dámy své housle do klasiky
Turné na přelomu roků 2018/2019 bude akustické

INFLAGRANTI se svojí doprovodnou kapelou pro přelom roků 2018/2019 připravily nová aranžmá nejen vánočních skladeb a navazují tak na svoji desku Christmas Symphony. Tu vydaly v roce 2011 a doprovází je na ní velký symfonický orchestr. Na tomto turné zahrají samozřejmě jako vždy i klasické skladby a navíc rockové hity v učesaných akustických smyčcových aranžích. 
Jejich host Josef Vojtek s nimi představí několik svých nejoblíbenějších písní z žánru muzikál, ve kterých účinkoval (Dracula, Golem, Hamlet, Tři Mušketýři). Doplní je o světové hity Fantom opery a Hallelujah od Leonarda Cohena.
    Pro své koncerty připravují i nové luxusní kostýmy, tentokrát ve spolupráci se salónem přední české módní návrhářky Terezy Sabáčkové.

Trio INFLAGRANTI tvoří tři křehké muzikantky, jmenovitě Markéta Muzikářová, Hana Vyšínská (housle) a Iris Morisáková (violoncello).   
Trio INFLAGRANTI vzniklo v roce 2004 a letos slaví 14 let své existence. 
Na koncertech zazní skladby v jejich vlastních instrumentálních úpravách. Dámy s oblibou parafrázují světové klasické i rockové melodie (např. skladby od Bacha, Vivaldiho nebo moderní hity kapel jako Metallica, Queen atd.). Za svou kariéru trio prodalo tisíce hudebních nosičů, vydalo 4 alba a za živé DVD Brioso obdrželo dokonce ocenění  Zlatá deska. Např. v roce 2011 vydalo album Christmas Symphony s velkým symfonickým orchestrem, před dvěma lety společně s Pepou Vojtkem natočily live záznam z koncertu. Společně je pojí již 8 let vzájemné spolupráce a deska Live at Broadway toho byla logickým vyústěním. Zde se Vojtek představil poprvé i jako hudební producent.
Trio INFLAGRANTI vystupuje v České republice i v zahraničí, uspělo např. v Japonsku, Mexiku, Německu, Norsku, Nizozemsku, Polsku, Řecku nebo Itálii. Dámy ruší hranice nejen mezi státy, ale i mezi hudebními žánry. Svými aranžemi vytvořily „nový kabát“ už nejednomu hitu. Po osmi letech spolupráce opět s kusem Kabátu vyráží na další turné.

Josef Vojtek, frontman kapely Kabát, má druhou méně propagovanou tvář, a to jako muzikálový zpěvák. Jeho sen z dětství byl hrát divadlo. Ten si později splnil. Za posledních 20 let účinkoval v řadě muzikálů, např. Krysař, Hamlet, Galileo, Dracula, Golem, Baron Prášil, Mefisto Tři mušketýři, Angelika, Casanova aj.
 Na televizních obrazovkách se několikrát objevil jako herec a také porotce soutěže Hlas ČeskoSlovenska. Příští rok zasedne v porotě soutěže The Voice, která se bude vysílat na TV NOVA.

hudební ukázky z předešlých turné:


Více informací můžete najít na webu www.inflagrantimusic.cz

Děkujeme předem za případné zveřejnění této tiskové zprávy. 
V případě Vašeho zájmu nás neváhejte kontaktovat.

INFLAGRANTI                               
moderní dámské elektrické smyčcové trio     
Producent, Umělecké vedení:                          
Mgr. Markéta Muzikářová 
+420 777 346 841                                               
 marketa@inflagrantimusic.cz

vzorový rozhovor:
INFLAGRANTI – MERRY XMAS AND HAPPY NEW YEAR TOUR
host Josef Vojtek
Které písničky jste si připravily s vaším hostem?
Na našem letošním turné s Pepou Vojtkem zahrajeme několik písní z muzikálů, ve kterých se on v posledních 18 letech objevil v pražských divadlech. Tentokrát ale v akustické verzi s kapelou. Také jsme spolu připravili jeden světový muzikálový hit a jednu vánoční píseň. 
Zazní nějaké nové písničky nebo skladby z alba, které připravujete?
Náš setlist samotného tria bude obsahovat asi 5 nových písní. Některé jsou z nového alba, které připravujeme na rok 2019, ale playlist se teprve ladí, takže konkrétně neprozradíme. S Pepou ale chceme hrát písně z našeho společného CD Live at Broadway, které vyšlo v roce 2016 a Pepa se na něm kromě zpěvu poprvé představil jako producent.
Ve kterých městech se zastavíte?
termíny MERRY XMASAND HAPPY NEW YEAR TOUR jsou:
3.12. Králův Dvůr - 4.12. Pardubice - 7.12. Holýšov - 16.12. Ústí nad Labem - 17.12. Liberec -
18.12. Praha - 13.1. Kaplice - 13.2. Přerov
Kde si mohou fanoušci poslechnout vaše písničky případně koupit nějaké CD, pokud máte?
Poslechnout si nás mohou určitě na youtube, kde je od fanoušků nahráno spousta našich písniček. A během čtrnácti let našeho působení jsme vydaly celkem 4 CD (třetí CD je vánoční) a jedno koncertní DVD. Všechny nosiče je možné zakoupit na našich stránkách www.inflagrantimusic.cz v sekci audio, anebo také po každém našem odehraném koncertu. 


odkazy na předprodeje:
3.12. Králův Dvůr, Sokolovna
https://www.berounskozije.cz/udalost/pepa-vojtek-a-inflagranti-v-kralovaku/

4.12. Pardubice, Ideon
https://www.ticketstream.cz/tsp/ts1website/akce/vanocni-koncert-inflagranti-122199

7.12. Holýšov, Kulturní dům
https://www.mestoholysov.cz/

17.12. Liberec, Babylon
https://www.ticketstream.cz/tsp/ts1website/akce/vanocni-koncert-inflagranti-host-josef-vojtek-121489

18.12. Praha, divadlo Hybernia
http://www1.ticketportal.cz/performance.aspx?idp=1330011

13.1. Kaplice, Kulturní dům
http://www.ikaplice.cz/

13.2. Přerov, Městský dům
http://www.mdprerov.cz/redakce/index.php?rok=2019&mesic=2&den=13&events_type=&subakce=events&xuser=
 

Autor: Alan zveřejněno: 14.11.2018 přečteno: 15×