FPP 2020

FPP 2020
ODSTARTUJE I LETOS

Před dvěma týdny jsme Vás požádali o názor a o pomoc s rozhodnutím zda i přes všechny komplikace a omezení s krizí Covid-19 letošní ročník festivalu uspořádat. Diskuze na sociálních sítích byly opravdu bouřlivé a upřímně jsme museli zamáčknout slzu díky Vaším slovům neskutečné podpory. Opravdu jsme to nečekali a velmi si toho vážíme. Vaše reakce nás nakoply vybičovat se k dalšímu úsilí a padlo definitivní rozhodnutí. Fest Pod Parou 2020 proběhne v ohlášeném termínu 13.8.-15.8.2020! Velmi se omlouváme, že jsme vás museli tak dlouho držet v nejistotě. Bohužel se jedná o velmi složitou situaci s příliš vysokými náklady a jakákoliv neuváženost by se festivalu mohla velmi vymstít.
Celý festival bude skrz vystupující soubory velmi netradiční. Jak jsme již avizovali, přišli jsme o všechny headlinery a téměř o celou zahraniční scénu. V podstatě se dá říci, že pokud FPP toto zemětřesení přežije, tak takto raritní sestavu už na „Podpáře“ pravděpodobně nikdy neuvidíme. Až na výjimky uslyšíme z pódia především češtinu či slovenštinu. Snažili jsme se z naší scény oslovit a vybrat ty nejlepší party, co si za těchto ztížených corona podmínek vůbec můžeme dovolit a které se nějakým způsobem dotýkají svou tvorbou našich žánrů nebo mají punkrockové kořeny. Není to vůbec jednoduché v tak krátkém čase cokoliv dojednat a „zachránit“ program, ale udělali jsme maximum, co vůbec lze a co umíme.
Diskuze na sociálních sítích je jedna věc a realita potom ta druhá. Věříme, že i přes neúčast zámořských kapel nám zachováte svou přízeň a skutečně dorazíte, aby festival přežil i tyto těžké chvíle. Nebudeme chodit kolem horké kaše, na účasti každého z vás teď bude záležet daleko více než kdy jindy. Je totiž takřka jisté, že se dotkneme až samého dna a celá věc bude velmi nákladná, a to jak po stránce finanční, organizační, tak i duševní.
Pro ty z Vás, kdo zakoupili vstupenky v předprodeji a nechtěli by letos dorazit, tak nevyužité vstupenky zůstanou v platnosti i příští rok. Věříme však, že se vyhecujete jako my a dorazíte!
Pojďte do toho s námi a zakupte lupeny už v předprodeji, velmi nás tím uklidníte a pomůžete se nám soustředit se na celou přípravu. Mnoho času u ž nezbývá. Děkujeme!
Vstupenky zde: http://podparou.cz/predprodej

KOMPLETNÍ PROGRAM ZVEŘEJNÍME, JAKMILE TO BUDE MOŽNÉ. S NĚKTERÝMI SOUBORY JEŠTĚ JEDNÁME. POTVRZENÉ KAPELY PRO FPP 2020:

TŘI SESTRY
VISACÍ ZÁMEK
HORKÝŽE SLÍŽE
POLEMIC
ALKEHOL
SPS
N.V.Ú.
TOTÁLNÍ NASAZENÍ
E!E
SKARFACE (FR)
BORN FROM PAIN(NE)
PLEXIS
KONFLIKT
MOSKWA (PL)
ZNOUZECTNOST
ZÁVIŠ
HOUBA
MALOMOCNOST PRÁZDNOTY
THE FIALKY
VHS
HANNIBAL LECTER
PUNKREAS
COPYCATS
UPSIDE DOWN
SEX DEVIANTS

Autor: Alan zveřejněno: 7.7.2020 přečteno: 106×