DobBroMan

DobBroMan
Blues/Blues rock Berlin

S muzikantem a umělcem který si říká DobBroMan jste se mohli minimálně setkat na koncertech, nebo festivalech v Česku a na Moravě. Na Slovensku měl domluveno pár vystoupení, ale neproběhlo. K tomu se více dozvíte v brzku, připravujeme tištěnou formu rozhovoru s tímto muzikantem, kterého mám hodně v oblibě, nejen pro jeho tvorbu. Naprosto pohodový člověk, který rád cestuje vlakem a hledá krajiny v Evropě které alespoň mírně jsou podobné knižnímu zpracování Vinnetoua od Karla Maye. 
Další specialitou DobBroMan(a) je jeho kovová kytara vyrobena na zakázku v Čechách. Nezaměnitelný zvuk jeho tvorbu zasazuje do 50 let Louisiana blues. Tak možná by někdo mohl poznamenat že se nehodí na tento web. Omyl právě že hodí, a to svou odlišností + v neposlední řadě krom klasické formy blues, hraje i rock blues, jak dokazuje jeho poslední album s názvem "Got All The Luck". Toto album je v pořadí třetím albem, i když první album je forma spíše převzatých skladeb zahraných po svém. Druhé album, a pro mě hodně oblíbené, protože tam je slaider Louisiana blues jak vyšitá. 
No a proč vás seznamuji s DobBroMan? Protože připravujeme rozhovor co nového udělal a ještě udělá. A hlavně v červnu a snad i v červenci bude opět na pár koncertech minimálně na Moravě.
DobBroMan byl i v pořadech pro rádia, televize, a mnohokrát o něm v Česku a na Slovensku psali jak v hudebních časopisech, tak místních novinách kde vystupoval, hudební weby také.
https://dobbroman.weebly.com

Autor: Alan zveřejněno: 24.5.2023 přečteno: