Conor Maynard

Conor Maynard
ve Žlutých lázních

Indiepopová star Conor Maynard zahraje ve Žlutých lázních
Nechat vše za sebou a začít znovu – Conor Maynard poprvé v Praze
Conor Maynard (UK) 25. 8. 23 Žluté lázně, Praha
2. května 2023 – Britský hudebník Conor Maynard se díky TikToku stal jedním z nejsledovanějších indiepopových umělců posledních let, svou dráhu nakopl, když opustil velké vydavatelství. Teď jeho chytlavé skladby o neštěstí v lásce a protloukání se životem konečně našly cestu k milionům posluchačů po celém světě. 
 
V rámci své letní tour přijede také poprvé do České republiky, kde v pražských Žlutých lázních 25. srpna představí své největší hity. Vstupenky v ceně 690 korun bude možné pořídit od 28. dubna přes fource.cz, GoOut a Ticketmaster. O dva dny dříve k nim budou mít přístup registrovaní fanoušci Fource Friends. Koncert je součástí letního programu My Kind of Summer.
Jeho debutové album z roku 2012 se v Anglii stalo hned po vydání číslem jedna, největší slávu ale zažívá až po deseti letech na scéně, kdy se rozhodl opustit velké vydavatelství a své skladby rovnou sdílet na sociálních sítích. K jeho vůbec nejoblíbenějším videím patří ty z jihokorejským umělcem Shaunem nebo svým bratrem Jackem Maynardem. Pro jeho perfektní hlas si Maynarda pravidelně zvou světoví DJs jako Alan Walker nebo Gabry Ponte. 
Dnes je jedním z nejsledovanějších britských hudebníků na TikToku. Kromě toho, že na sociálních sítích představuje vlastní tvorbu a fanouškům poodhaluje své soukromí i tvůrčí proces, je známý pro své covery. Jeho verze skladby You Broke Me First (v originále od Tate McRae) má jenom na Spotify téměř 100 milionů přehrání: „Překonávat všechny tyto velké milníky a sbírat čísla je pro mě neuvěřitelně uspokojující, obzvláště po tom, co jsem za sebou nechal posledních deset let na velkém labelu a rozhodl jsem se jít vlastní cestou – šlo opravdu o mé nejlepší rozhodnutí,“ prozrazuje Conor.

for English, please follow this link

Autor: Alan zveřejněno: 7.5.2023 přečteno: