Bloody Mary

Bloody Mary
Poselství moci

Bloody Mary - Poselství moci CD 2019 vlastním nákladem
Na začátku roku 2013 se dává dohromady Rorýsek (zpěv, basa) s Romanem (kytara) a začínají hledat do sestavy bubeníka. Několik koncertů odehrají a demo natáčí s bubeníkem Pištou, později přichází Martin na basu a Rorýsek bere do ruk kytaru.
Na jaře 2014 těsně před natáčením prvního CD „ … vycházíme vstříc“ opouští Pišta kapelu a bicí natáčí Sam Jr. (Zeměžluč, Mad Pigs) jako host.  Poté Bloody Mary začíná zkoušet s bubeníkem Fredym a Martina na basu střídá Jung.
Ale ani tato sestava nevydrží příliš dlouho a Fredy z kapely odchází a věnuje se naplno tetování. Jako záskok je povolán Sam Jr. a odehrává několik koncertů a na jaře 2015 natáčí i singl „Přístav“. Bloody Mary jej chce v sestavě za každou cenu udržet a Sam po delším přemlouvání nakonec podlehne :)
Kapela se tedy v polovině roku 2015 definitivně ustaluje v sestavě – Rorýsek (zpěv, kytara), Roman (kytara, zpěv), Jung (basa, zpěv) a Sam Jr. (bicí, zpěv) a v dubnu 2016 natáčí druhé studiové CD "Poslední přístav".
V roce 2017 si Bloody Mary dvakrát odskakuje do studia a natáčí nejprve společnou skladbu a videoklip s kapelou Neparkovat vjezd "Přátelství" a poté koncem roku vypouští nový singl s názvem "Vánoční".
Rok 2018 je ve znamení koncertování po všech čertech :) V květnu 2019 oznamuje Jung odchod z kapely a na basu ho střídá Sid. Kapela začíná skládat materiál na třetí desku. Desku natáčí během září opět v oblíbeném studiu Sonidos a vydávají vlastním nákladem pod názvem "Poselství moci".

Bloody Mary je brněnská kapela působící na hudební scéně od roku 2013. Bloody Mary se hrdě hlásí k myšlence Punks and Skins United. Svým řízným punk rockem s bohatými vokály vás zaručeně strhne a rozhýbe k pogu :) Naživo hraje výběr toho nejlepšího ze tří vydaných CD „ … Výcházíme vstříc“ (2014) a „Poslední přístav“ (2016) a "Poselství moci" (2019). Momentálně kapela vypustila singl a vidoklip Prach a dým a připravuje materiál pro další desku.
Velmi dobrá a kvalitní punk pocková banda, ale samozřejmě že ne púro každého. Komu se nelíbí, ten ať je neposlouchá. S Migesem si na ně rádi zajdeme, a zazpíváme společně alespoň část skladby Skinhead Girl. Držíme palce k další tvorbě a častému hraní.

Diskografie:
CD ... vycházíme vstříc (2014)
singl Přístav (2015)
CD Poslední přístav (2016)
singl Přátelství (2017)
singl Vánoční (2017)
CD Poselství moci (2019)
singl Prach a dým (2022)


Vydavatelství: vlastní náklad
Mix: Sonidos
Mastering: Sonidos
Exploze
Poselství
Přátelství
Maskovaní machři
Vánoční
Hrdina
Baron
Skinhead Girl
Ráj
Černobílý lesk

https://bandzone.cz/bloodymary

 

Autor: Alan zveřejněno: 20.9.2022 přečteno: 10×